ამათი ბავშვებთან მიშვება როგორ შეიძლება?!
ამათთან როგორ შეიძლება თანამშრომლობა?!
ახლა მაინც თუ ხვდებით რასთან გვაქვს საქმე?!
გაერო (რომლის ნაწილიცაა UNICEF-ი, გაეროს ბავშვთა ფონდი) – მსოფლიოში მამათმავლობის სიბილწის ღია ლობისტი და გამავრცელებელია (და მათ შორის საქართველოშიც)!
➡️ 2019 წელი – სწორედ UNICEF-ის მიერ არის შემოტანილი ბავშვების ღმერთთან დამაპირისპირებელი და ოჯახების დამანგრეველი “ბავშვის უფლებათა კოდექსი”.
https://zneoba.ge/6492/
➡️ 2017 წელი – 2017 წლის 15 მაისს განათლების სამინისტრომ გაეროს სამ ფონდთან მოაწერა ხელი შეთანხმებას საქართველოს საგანმანათლებლო სისტემაში გენდერული (ლგბტ) საკითხების ინტეგრირებასთან დაკავშირებით. ამ მემორანდუმის პატრონაჟი ხორციელდება შვედეთის მთავრობის მიერ.
http://zneoba.ge/4517/
➡️ 2015 წელი – UNICEF-ის მიერ საქართველოს საბავშვო ბაღებში ხორციელდება ე.წ. ნეიტრალური გენდერის პროგრამა, რომლის მიხედვიდაც საქართველოში ბაღის აღმზრდელებს უკვე აკრძალული აქვთ ბავშვები გაარჩიონ სქესობრივი ნიშნით და მიმართონ მათ “გოგოებო” ან “ბიჭებო”.